Pakett

Meeskonnakoolitus

Meeskonnakoolitus loob tiimile ühise hingamise ning aitab meeskonnal intensiivsemalt ühise eesmärgi saavutamisele keskenduda. Koolituse kestvuse selgitame välja juba vastavalt vajadusele

Meeskond on täpselt nii edukas kui ühtsena ta suudab oma ühise eesmärgi saavutamisele keskenduda. Eesmärk võib olla konkreetne ja mõõdetav aga ka suund või kompass. Mõlemal juhul on oluline leida ühised väärtused ja võtmed, mille abil tegeleda vastupanuga, mis veab meid teelt kõrvale. 

Aitan sõnastada meeskonna eesmärke, saavutada ühist arusaama ning luua sütitavat tiimitunnet. Kaardistame individuaalsed tugevused meeskonna sees ning loome struktuuri, mis aitab maksimeerida igaühe panust ühise eesmärgi saavutamise nimel.

Pika sportlasekarjääri jooksul on mul olnud palju erinevaid treenereid, kes kõik on kasutanud heade tulemusteni jõudmise nimel erinevaid meetodeid. Tean omast kogemusest millised neist soovitustest ei tööta ja millistest tõepoolest kasu on, et kiiresti, järjekindlalt ning ühtsena soovitud tulemusteni jõuda.

Coach

Allar Raja

Tippsportlasena tean, kui oluline on tagasilöökide ajal mitte olukorda kinni jääda, vaid leida üles võimalused edasi minekuks. Siiski on tagasilöögid on vältimatud. Oluline on hoida fookust ja püsida valitud suunal.