Pakett

Personaalne coaching

Aitan sul kaardistada hetkeolukorra, panna paika soovitud eesmärgi ning koostada konkreetse tegevuskava, et soovitud eesmärgini jõuda. Vajadusel kohandame jooksvalt plaani või hoopis muudame eesmärke. Selgete sihtide ja teadliku tegevuse toel on Su tulevik just selline nagu Sa ise soovid!

Programm sobib nii kobarväljakutsete lahendamiseks kui ka ühe väljakutse süviti analüüsimiseks. Sina juhid teekonda, mina pakun usaldusväärset keskkonda ja küsin küsimusi, mis aitavad selgust luua ja edasi minna.

Personaalne coaching kestab kuni 6 kuud ja täpsema ajakava paneme paika kohtumise käigus. Alustame alati tutvustavast kohtumisest. Viimasel kohtumisel võtame aega protsessi kokkuvõtteks ja tuleviku visioonide loomiseks.

Kohtumised minuga toimuvad enamasti jalutuskäikudena looduses.

Usun siiralt, et coachimise protsess looduskeskkonnas liikudes annab inimesele võimaluse rohkem lõdvestuda, paremini ligi pääseda oma môtetele ja õppida rakendama enda jaoks ka uut harjumust, enesega parema kontakti saavutamiseks ning mõtete korrastamiseks.

Kui tunned, et personaalne coaching on just see, mis Sul elus uusi uksi avada aitaks, siis broneeri aeg tutvumisseansile!


Coach

Mari Kirss

Coachina aitan Sul luua selguse, et saaksid samm-sammult oma unistuste elu poole astuda. Kuulan, peegeldan ning aitan jõuda oluliste taipamiseni. Annan positiivse tõuke tegevusteks, mis viivad Sind muutusteni ja läbi muutuste ka ihaldatud tulemusteni.