Seisad oma elu või äri pöördepunktis, kuid tunned end ebakindlalt ega tea, millist suunda valida? On Sul raskusi keskendumise ja valikuvõimaluste teadvustamisega? Mõistame nende hetkede väljakutseid ja oleme Pivotly meeskonnaga siin, et juhatada Sind selguse ja enesekindluse suunas.

Meie brändi nimeks sai Pivotly, sest usume, et elu pöördepunktid ehk pöördemomendid on võimalus kasvamiseks ja muutusteks. Meie eesmärk on Sind toetada, aidates Sul fokuseerida oma tegevus soovitud eesmärkide suunas ning kasvatada suuremat teadlikkust.

Pivotly meeskonnas on neli unikaalse energia ja perspektiiviga coachi, kellest igalühel on erinevad kogemused elu pöördepunktide läbimisel. Erinevate taustadega persoonide mitmekesisus rikastab meie ettevõtte kultuuri ning innustab meid endeid iga päevaselt iseenda arendamisele. See võimaldab meil pakkuda meie klientidele parimat võimalikku teenust.

Üks meie tugevamaid ühiseid valikuid oma teekonnal oli loomulik liikumine coaching’uni ja osalemine EBS-is juhtimiscoachi diplomiõpingutel. Meie teed õpinguteni olid erinevad, kuid meie jagatud visioon oli nii tugev, et otsustasime edasi liikuda koos ning luua Pivotly.

Pivotlys usume, et maailma muutmiseks tuleb teha väikeseid samme. Meie eesmärk on toetada oma kliente nende pöördepunktides ning aidata neil teha arengusse viivaid valikuid, mis annavad suuna edu ja rahuloluni. 

Oleme coaching’u suhtes kirglikud ja pühendunud parima võimaliku teenuse pakkumisele. Kui otsid coaching’u partnerit, kes juhendaks Sind elu pöördepunktides, siis oled jõudnud õigele lehele. Aitame Sul teha neid väikeseid samme, mis toovad suurt mõju Sinu elule ja äritegevusele.