Pakett

Pivotly for business

Kõik meie ümber on pidevas muutumises ning kiire kohanemisoskus on suur konkurentsieelis. Muutuste juhtimine on ettevõtluses üks olulisimaid protsesse. Kui sinu ettevõttel jääb vajaka spetsiifilisest oskusteabest ja eesmärkide ellu viimise kogemusest, siis oled jõudnud õigesse kohta. 

Pivotly for Business just seda pakub – oskust ja kogemust pöördepunktid efektiivselt ja professionaalselt ellu viia.

Väljakutsed võivad olla väga erinevad – struktuurimuudatused, erinevate struktuuriüksuste ülesehitamine (müügitiim, klienditugi vms), protsesside digitaliseerimine ja arendamine, tarkvaraliste lahenduste integreerimine, jne.

Koondame iga projekti jaoks eraldi spetsialistide tiimi, kes ettevõtte tiimiga koostöös plaanitud muutused ellu viia aitavad.

Unikaalseks teeb meie poolt pakutu asjaolu, et me teeme seda coachivas võtmes. Protsessi juhivad diplomeeritud coachid ja läbi coachiva töömeetodi suudame kaasata kõik osapooled, minna teemadega süvitsi ja jõuda optimaalse aja jooksul sügavate muutusteni.

Me ei koolita vaid treenime.

Me ei toeta muudatuste läbiviimist vaid viime muudatused ellu.

Lahendus on kiire, professionaalne, uuenduslik, kaasav ja soovitud tulemusi toov!

Coach

Argo Teetlaus

Olen kogenud juht, kellel veerand sajandi pikkune kogemustepagas. See on olnud erakordselt õpetlik teekond. Täna olen ma jõudnud kohta, kus saan oma kogemuste ja oskustega toetada sind elu pöördepunktides.  Aitan Sul leida kõige parema versiooni iseendast. Minuga saaksid tuleviku, mida sa päriselt tahad.