Allar aitas mul leida ukse mõttemaailma, kus leidsin ja taas avastasin enda sees vahendid ja teadmised, mille abil saan tõsta oma igapäevaelu kvaliteeti nii, nagu sellest unistadagi ei osanud.

Tundsin ennast juba esimesel kohtumistel eneselegi üllatavalt vabalt ja mugavalt. Ükski mõte ei tundunud tobe ega mure liiga väike. Iga sessioon oli individuaalselt raputav ja andis alati pikemaks ajaks mida seedida, kuid kõige enam olen tänulik Allariga vestlustest kokku kogutud oskuste ja tehnikate- nö tööriistakastile, mis on lisaks konkreetse olukorra lahendamisel abiks alati ka tulevikus. See teadmine annab enesekindlust ja julgust nagu ei miski muu.

Soovitaksin coachingut lihtsalt, lühidalt ja siiralt kõigile. Nii mõnigi kord, kui polnud kindel, mis või kas üldse mind miski vaevab, tuli kohtumise vältel ikka välja mõni eluaspekt, mida saaks arendada hüppeliselt lihtsalt natukese tähelepanu ja teadlikkusega. Miks elada hästi, kui saab ka suurepäraselt! Kõige enam meeldisid coachingu raames läbi tehtud mängud ja metafoorsed harjutused.

Allar sundis mind kõige paremas mõttes vaatama ka oma elu pimedamatesse nurkadesse ja aitas seejärel oskuslikult ka sinna selguse ja potentsiaali usu tuua.