Pakett

Personaalne coaching

Aitan sul kaardistada hetkeolukorra, panna paika soovitud eesmärgi ning koostada konkreetse tegevuskava, et soovitud eesmärgini jõuda. Vajadusel kohandame jooksvalt plaani või hoopis muudame eesmärke. Selgete sihtide ja teadliku tegevuse toel on Su tulevik just selline nagu Sa ise soovid!

Programm sobib nii kobarväljakutsete lahendamiseks kui ka ühe väljakutse süviti analüüsimiseks. Sina juhid teekonda, mina pakun usaldusväärset keskkonda ja küsin küsimusi, mis aitavad selgust luua ja edasi minna.

Personaalne coaching kestab kuni 6 kuud ja täpsema ajakava paneme paika kohtumise käigus. Alustame alati tutvustavast kohtumisest. Viimasel kohtumisel võtame aega protsessi kokkuvõtteks ja tuleviku visioonide loomiseks.

Kui tunned, et personaalne coaching on just see, mis Sul elus uusi uksi avada aitaks, siis broneeri aeg tutvumisseansile!

Coach

Argo Teetlaus

Olen kogenud juht, kellel veerand sajandi pikkune kogemustepagas. See on olnud erakordselt õpetlik teekond. Täna olen ma jõudnud kohta, kus saan oma kogemuste ja oskustega toetada sind elu pöördepunktides.  Aitan Sul leida kõige parema versiooni iseendast. Minuga saaksid tuleviku, mida sa päriselt tahad.